co robicie z kundlami?

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
blink
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 788
Rejestracja: 14 wrz 2010, 10:31
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Beskid

Nieprzeczytany post

Skaranie boskie z tymi biegaczmi. Już wyjć spokojnie, na spacer z psem, nie można - zaraz sie jakis przypląta. Najczęsciej nadbiega cicho, i skrycie, starając się nas przestraszyć. Szczególnie nocną porą.
No, takie zachowanie, w miejscu publicznym, powino być karane.
Każdy pije według własnego pragnienia...

Obrazek
New Balance but biegowy
qwert
Wyga
Wyga
Posty: 98
Rejestracja: 15 sty 2010, 20:18

Nieprzeczytany post

a jak pies cicho, skradając się podbiegnie do przechodnia porą wieczorną to już nie jest saranie boskie? Są takie osoby które idą tak samo szybko jak 3/4 amatorów biegania i co też Ci przeszkadza?
Zdecydowałeś się na psa to bierz odpowiedzialność za niego. JAk jeszcze nie dorosłeś do tego to kup sobie roślinkę jakąś na parapet.
leonbartek
Wyga
Wyga
Posty: 58
Rejestracja: 04 wrz 2013, 18:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

qwert pisze:leonbartek!!!!

Mnie też ch... obchodzi jak spotkam twojego psa bez smyczy i niech spróbuje mnie nawet powąchać to zasmakuje gazu bojowego (tego z puszeczki w spreju ) i zaczniesz trenować biegi żeby go złapać bo gdzie pobiegnie tego nie wiem. A później jeszcze mandat zapłacisz za wyprowadzanie psa bez smyczy.
Teraz psy koty traktuje się jako poważniej niż ludzie. Katujesz psa dostaniesz kilka lat , katujesz dziecko dostaniesz wyrok w zawieszeniu. Rzecz jasna potępiam obie sytuacje a gdy pies zagryzie dziecko okaleczy człowieka to ch.. mandacik bo pewnie sprowokowałeś.
Jeszcze jedno kolego leonbartek jak kochasz swojego psa to trzymaj go na smyczy bo możesz spotkać w parku tego niedzwiadka lub innego psa rasy amstaf lub coś podobnego i pożegnasz się z przyjacielem bo nie będziesz w stanie go odciągnąć na smyczy.

Zrozum pewne sprawy i stosuj się do prawa.
Udowodnij mi że ktoś kiedykolwiek dostał pięć lat za psa?????!!
Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi...
leonbartek
Wyga
Wyga
Posty: 58
Rejestracja: 04 wrz 2013, 18:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

leonbartek pisze:
qwert pisze:leonbartek!!!!

Mnie też ch... obchodzi jak spotkam twojego psa bez smyczy i niech spróbuje mnie nawet powąchać to zasmakuje gazu bojowego (tego z puszeczki w spreju ) i zaczniesz trenować biegi żeby go złapać bo gdzie pobiegnie tego nie wiem. A później jeszcze mandat zapłacisz za wyprowadzanie psa bez smyczy.
Teraz psy koty traktuje się jako poważniej niż ludzie. Katujesz psa dostaniesz kilka lat , katujesz dziecko dostaniesz wyrok w zawieszeniu. Rzecz jasna potępiam obie sytuacje a gdy pies zagryzie dziecko okaleczy człowieka to ch.. mandacik bo pewnie sprowokowałeś.
Jeszcze jedno kolego leonbartek jak kochasz swojego psa to trzymaj go na smyczy bo możesz spotkać w parku tego niedzwiadka lub innego psa rasy amstaf lub coś podobnego i pożegnasz się z przyjacielem bo nie będziesz w stanie go odciągnąć na smyczy.

Zrozum pewne sprawy i stosuj się do prawa.
Udowodnij mi że ktoś kiedykolwiek dostał pięć lat za psa?????!!
Przepraszam kilka lat!?
Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi...
nemo_nikt
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 213
Rejestracja: 02 mar 2012, 20:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

qwert pisze:JAk jeszcze nie dorosłeś do tego to kup sobie roślinkę jakąś na parapet.
Roślinki na parapet są zarezerwowane dla płatnych morderców. Przynajmniej tak słyszałem.
Awatar użytkownika
kulawy pies
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1911
Rejestracja: 29 sie 2010, 11:38
Życiówka na 10k: słaba
Życiówka w maratonie: megasłaba
Lokalizacja: hol fejmu

Nieprzeczytany post

dla leona jak znalazł.
Obrazek

to może lepiej niech już gania tę biedną psinę?
mastering the art of losing. even more.
blink
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 788
Rejestracja: 14 wrz 2010, 10:31
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Beskid

Nieprzeczytany post

qwert pisze: Zdecydowałeś się na psa to bierz odpowiedzialność za niego...
Ależ ja biorę! Nie pozwoliłbym, żeby targał czyjeś przepocone gacie - psi dobrostan zawsze mi leżał na sercu.
Każdy pije według własnego pragnienia...

Obrazek
WienioSpoko
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2015, 18:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

WojtekM pisze:
leonbartek pisze: a mnie ch... to obchodzi ze ty sobie biegasz moj pies bedzie tam gdzie bedzie mu sie podobalo
gitarka. mój kamień też. żebyś potem nie płakał za pupilem, bo ja za każdym wyrzuconym kamieniem tęsknię. no, ale co robić, co robić ....
Uważaj bo twoja rehabilitacja może potrwać dłużej niż rok jak spotkasz kogoś kto nie będzie tolerował twojej psychozy
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2015, 18:50 przez WienioSpoko, łącznie zmieniany 1 raz.
WienioSpoko
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2015, 18:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

qwert pisze:leonbartek!!!!

Mnie też ch... obchodzi jak spotkam twojego psa bez smyczy i niech spróbuje mnie nawet powąchać to zasmakuje gazu bojowego (tego z puszeczki w spreju ) i zaczniesz trenować biegi żeby go złapać bo gdzie pobiegnie tego nie wiem. A później jeszcze mandat zapłacisz za wyprowadzanie psa bez smyczy.
Teraz psy koty traktuje się jako poważniej niż ludzie. Katujesz psa dostaniesz kilka lat , katujesz dziecko dostaniesz wyrok w zawieszeniu. Rzecz jasna potępiam obie sytuacje a gdy pies zagryzie dziecko okaleczy człowieka to ch.. mandacik bo pewnie sprowokowałeś.
Jeszcze jedno kolego leonbartek jak kochasz swojego psa to trzymaj go na smyczy bo możesz spotkać w parku tego niedzwiadka lub innego psa rasy amstaf lub coś podobnego i pożegnasz się z przyjacielem bo nie będziesz w stanie go odciągnąć na smyczy.

Zrozum pewne sprawy i stosuj się do prawa.
W takiej sytuacji skakałbym po twojej głowie aż by roztrzaskała się w drobny mak. I to nie chodzi tylko o mojego psa. Nawet jak zobaczę że cos robisz z całkiem obcym dla mnie psem to i tak dostałbyś taki łomot że przez pół roku będziesz srał pod siebie.
WienioSpoko
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2015, 18:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

7arema pisze:Gorsze. Nie ma nieśmiertelnej duszy.
A kto ci powiedział że ty masz ? Bo tak ci na religii powiedziano ?
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

leonbartek pisze:Udowodnij mi że ktoś kiedykolwiek dostał pięć lat za psa?????!!
Jak można udowodnić coś osobie, która zdanie rozkazujące kończy pięcioma pytajnikami?
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
Awatar użytkownika
WojtekM
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1991
Rejestracja: 18 lip 2012, 19:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Radzionków

Nieprzeczytany post

czyżby Tomaskusa wypuścili i wrócił jako WienioSpoko?
Go Hard Or Go Home
owcash
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: 25 kwie 2015, 20:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Generalnie ja jestem po stronie psiarzy ;) Sam mam owczarka i zawsze sobie spokojnie chodzimy. Pies oczywiście na smyczy itd.

Jednak nie oszukujmy się - wiele osób uważa, że jak biega to są królami świata. Szczególnie ci, którzy robią sobie ''życiówki'' biegnąć po chodniku. Takie osoby, a najgorzej jak biegają z towarzyszami to serio problem. Biegną na całej szerokości chodnika, ew. centralnie na środku.

To nie tylko problem dla osób z psami, ale ogólnie dla przechodniów. Co ma taki człowiek z psem zrobić? Szczególnie jak biegają ''puszyści'' z zawrotną prędkością, która jest wolna od standardowego marszu? Jednak uparcie, na przekór wszystkiemu - człapią na całym chodniku.

Jak ktoś ich mija z psem i zwierze, nawet mimowolnie się na takiego osobnika spojrzy chociaż to od razu jest problem i grożenie gazem. W ogóle wiecie, że gaz pieprzowy to środek obrony? Nie można go użyć ''bo tak''? Jak pies spojrzy krzywo, to nie znaczy, że można na właściciela od razu z gazem wyskakiwać ;)

Problem zawsze jest z dwóch stron. Oczywiście są ludzie z psami bez smyczy, są kundle. Jednak z drugiej są też biegowe kółka adoracji, które w 2-3 osoby zajmują cały chodnik. Oczywiście to pewne uogólnienie i zaawansowani biegacze raczej ogarniają. Jednak początkujący wręcz zataczają się po tych chodnikach.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

owcash pisze:Problem zawsze jest z dwóch stron.
Nie zawsze.

@Wojtek
Tak, to zdecydowanie on :-)
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
wirdusza
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 39
Rejestracja: 29 mar 2011, 20:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Biegacze to w ogóle paskudna grupa społeczna. Biegnie toto jak głupie, nie wiadomo po co i dokąd, dyszy, straszy ukochane pieski, gdy te akurat sr..defekują na środku chodnika, a pańcio demonstracyjnie odwraca głowę żeby czasem nie było, że to jego obowiązek posprzątać. I jeszcze taki śmie np. zwrócić uwagę, że plączący się na 10-metrowej smyczy zwierzak na ciemnej ulicy to niekoniecznie dobry pomysł.
Cholera, ludzie, ja rozumiem, że pies przyjacielem człowieka, ale jednak na chodniku, w tramwaju, autobusie czy parku to człowiek ma większe prawa. Psa sobie stawiajcie na piedestale we własnym domu - jak z nim wychodzicie, to to już nie jest wasza prywatna sprawa ile wolności mu dajecie.
ODPOWIEDZ